Vrije yogalessen
Dit zijn algemene lessen die zich richten naar de werkende, de vermoeide en de gestresseerde man en vrouw die via esthetische yogaoefeningen een grotere rust en sterkte in het zieleleven en in het lichaam wenst te ontwikkelen.
Tijdens een les volgt er eerst een korte praktische inleiding en daarna veel oefeningen die door iedereen op zijn/haar niveau uit te voeren zijn. Het zijn vrije yogalessen, dit betekent dat je op ieder moment kan inspringen in de cursus. Er wordt het ganse jaar door les gegeven, volg alles op de website van www.yogaschool.be.
Er wordt gewerkt met een strikt persoonlijke beurtenkaart. Je kan kiezen tussen vijf of tien beurten en de kaart blijft respectievelijk drie tot vijf maanden geldig.
Je kan altijd eerst een les proberen en nadien beslissen
om een kaart te kopen of 8,50 euro voor de les te betalen.
Nodig : losse kledij, een deken of (iso)matjeen een dik stevig zitkussen.
Waar ? zaal Ebbe, vzw Polariteit, Verkortingstraat 55 te 9040 St Amandsberg (Gent)
Wanneer ? Cursussen op vrijdag van 10u tot 11u,30 vanaf 18 september 2009 Na de paasvakantie wordt de lessenreeks verder gezet.
Inschrijving : Telefonisch 09/346 56 64 of per mail
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
bij Philippe Gits
Meer info: www.yogaschool.be