Shiatsu PDF Afdrukken E-mail

JAPANSE
DRUKPUNTMASSAGE

Initiatiecursus

5 maandagochtenden
vanaf maandag 15 november 2010

Shiatsu is een vorm van massage waarbij druk wordt uitgeoefend met duimen, handpalmen en vingers op welbepaalde acupunctuurpunten die met elkaar in verbinding staan.
Deze manipulatie beïnvloedt de energiestroom door het lichaam, brengt het terug in evenwicht en behandelt specifieke klachten.
Voor wie zelf de knepen wil leren om iemand te verwennen met een ontspannende massage, kan deelnemen aan deze introductiecursus.
Gedurende 5 lessen wordt een basisbehandeling van kop tot teen aangeleerd en proberen we de technieken uit onder elkaar. Ook wat basismeditatie en stretchings om je eigen energiestroom te stimuleren komen aan bod.

Praktische reeks met Els Cottyn
Shiatsubeoefenaar

Praktische info :

5 maandagochtenden van 10u00 tot 12u30

15, 22 en 29 november, 6 en 13 december

Deelnameprijs :      105 €   

95 €    Studenten en Werkzoekenden.

Syllabus inbegrepen

Locatie :     Dans- en vormingscentrum Polariteit

                 Verkortingsstraat 55, 9040 St-Amandsberg

                Zaal De Ebbe

Gelieve je aan te melden via : Tel.09 259 16 57 of Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

6  à 15 deelnemers

Meebrengen : matje of deken, schrijfgerief, losse katoenen kledij

Laatst geupdate op ( donderdag 21 oktober 2010 )
 
< Vorige   Volgende >
© 2012 vzw Polariteit
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.